گران ترین و ارزان ترین یخچال فریزر های ایرانی

ارزان ترین یخچال ایرانی کدام است؟ قیمت یخچال ایرانی ارزان چقدر است؟ ارزان ترین یخچال فریزر کدام است؟ امروزه بسیاری از افرادی که قصد خرید یخچال را دارند به دلیل تولید داخل و معقولتر بودن آن نسبت به سایر برندهای خارجی، اولین انتخاب خود را به عنوان یخچال ایرانی انجام می دهند اگر می خواهیداز  گران ترین و ارزان ترین یخچال فریزر های ایرانی در بازار مطلع شوید این مقاله از البرز بختیاری را دنبال کنید زیرا می خواهیم بهترین برندهای تولید یخچال فریزر ایرانی را بررسی کنیم.

همچنین می توانید مطالب نوشته شده در مورد خرید ابعاد یخچال ساید بای ساید، خرید بهترین مدل یخچال دوو را مرور و مطالعه کنید و اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید علاوه بر این، اگر تجربه خرید ارزان ترین یخچال ایرانی را دارید، نظرات خود را در پایان این مقاله با ما و سایرین در مورد تجربه خرید خود در میان بگذارید.

پیشنهاد مطالعه : کینو یکی از بهترین برند های ایرانی است که یخچال فریزر های آن هم قیمت مناسبی دارند و هم کیفیتی خوب

قیمت یخچال ایرانی ارزان چقدر است؟

ابتدا به یکی از مهمترین سوالات شما در مورد یخچال ارزان و خوب ایرانی که بارها پرسیده شده و پاسخ داده شده است بپردازیم طبق آخرین بررسی ها قیمت یخچال ایرانی ارزان قیمت به مدل و برندی که انتخاب می کنید و ویژگی های آن بستگی دارد می توان گفت بهترین یخچال فریزر ایران با قیمت 4800000 تومان تا 20000000 تومان در بازار موجود است و همانطور که قبلا ذکر شد می توانید بر اساس برند و مدل و ویژگی های آن یخچال را انتخاب کنید.

با ارزان ترین یخچال ها آشنا شوید!

همه ما می دانیم که خرید از برندهای ایرانی راحت تر از برندهای خارجی است، بنابراین کسانی که به دنبال ارزان ترین یخچال هستند باید برندهای ایرانی را نیز بگنجانند متاسفانه تحریم های اقتصادی بسیاری از مردم را به سمت خرید یخچال ایرانی سوق داده است خوشبختانه این روزها با تلاش و پشتکار نیروهای ایرانی برندهای خوبی در کشور ما وجود دارد که روز به روز بر محصولات و کیفیت آنها افزوده می شود همچنین می توانید یخچال را با قیمت مناسب خریداری کنید.

در ادامه نگاهی داریم به ارزان ترین یخچال فریزره که این روزها تقاضای بسیاری دارند را در سایت می توانید مشاهده کنید.

به قیمت گران ترین یخچال های موجود در بازار نگاه کنید

نگاهی به قیمت یخچال فریزر به عنوان یکی از مهم ترین لوازم خانگی در بازار، انفجار قیمت در بازار را نشان می دهد به طوری که خرید ارزان ترین یخچال فریزر ایران حدود 9 میلیون است.

به گزارش تحقیقات به دست آمده با قیمت های موجود در بازار لوازم خانگی، اگر نیاز به خرید یخچال فریزر داشته باشید، روزهای سختی پیش رو خواهید داشت این وضعیتی نیست که بتوان از پس لوازم خانگی بلندمدت برآید و این هزینه ها دیر یا زود وارد خانواده ها می شود چرا که فرسودگی ناگزیر این کالاها را اجتناب ناپذیر می کند.

البته قیمت یخچال دو نفره برندهای مختلف از حداقل 12 میلیون و 800 هزار تومان (پارسی) و 14 میلیون و 200 هزار تومان (آنتیک) شروع و حداکثر به 36 میلیون و 500 هزار تومان (آنتیک) ختم می شود این در حالی است که برندهایی مانند سیلور 15 میلیون تومان، بنس 23 میلیون و 200 هزار تومان، یخساران 14 میلیون و 400 هزار تومان، امرسان 18 میلیون و 300 هزار تومان، الکترواستیل 19 میلیون و 800 هزار تومان، دیپوینت 22 میلیون و 200 هزار تومان، بنس 22 میلیون و 300 هزار تومان، 500 تومان فروخته می شود و هاردستون 26000000 تومان است.

همچنین ارزان ترین یخچال بازار ایستکول است و با 3 میلیون و 400 هزار و 4 میلیون تومان پرطرفدارترین محصول در دو مدل است پس از آن فیلور با 4 میلیون و 800 هزار تومان، پارس 6 میلیون و 500 هزار تومان، آنتیک و امرسان 7 میلیون و 500 هزار تومان، امرسان 7 میلیون و 800 هزار تومان، ایکس ویژن 11 میلیون و 300 هزار تومان، سام 18 میلیون و 900 هزار تومان و توشیبا با حداکثر قیمت 25 میلیون و 500 هزار تومان پرفروش ترین یخچال فریزر در بازار است.

برای کسب اطلات بیشتر از قیمت روز یخچاال فریزر ایرانی می توانید وارد سایت ما شوید و قیمت های به روز را مشاهده کنید یا با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل نماید لذا مجموعه ما آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی است.