ویژگی های یک اسپرسوساز

برای تهیه یک اسپرسو خوب، نه تنها به قهوه با کیفیت بالا نیاز دارید، بلکه باید یک دستگاه اسپرسوساز خوب نیز پیدا کنید اهمیت مرحله دم کردن قهوه اسپرسو که یکی از معروف ترین انواع قهوه در جهان است به حدی است که دولت ایتالیا بر تمامی مراحل ساخت این دستگاه ها تا مرحله دم آوری قهوه توسط آنها نظارت دارد اگر قصد خرید دستگاه اسپرسوساز را دارید، بهتر است ابتدا با برخی باورهای غلط در مورد ویژگی های یک اسپرسوساز دقت کنید.

بهترین اسپرسوساز : اسپرسوساز بیزرا ایتالیا

بنابراین این دستگاه ها قادر به تهیه انواع نوشیدنی های قهوه است و تنها چیزی که قبل از خرید باید در مورد آنها بدانید این است که آیا دستگاهی را که شما انتخاب می کنید آیا تنظیمات قابل لمسی دارد یا دکمه ای است؟ تا اینجا ما متوجه شدیم که یک اسپرسوساز خوب آن است که بیشترین تجربه را در استخراج طعم مناسب اسپرسو داشته باشد می توانید انواع دستور العمل های قهوه را با دستگاه اسپرسوساز تهیه کنید و منتظر خوشمزه ترین قهوه اسپرسو باشید به شرطی که در خرید اسپرسوساز علاوه بر کیفیت قهوه به ویژگی های آن نیز توجه کنید فراموش نکنید که هیچ اسپرسوی خوبی از یک دستگاه اسپرسوساز بی کیفیت بیرون نمی آید.

ویژگی های یک دستگاه اسپرسوساز خوب

بعد از یک روز کاری سخت برای صبحانه، برای رفع خستگی وسط روز، بیدار ماندن در شب  قهوه نوشیدنی بسیار مفیدی است داشتن یک دستگاه اسپرسوساز خوب به شما کمک می کند قهوه ای با طعم عالی درست کنید و از آن لذت ببرید در اینجا به ویژگی های یک دستگاه اسپرسوساز خوب می پردازیم.

قدرت و فشار بخار دستگاه اسپرسوساز: هنگام خرید دستگاه اسپرسوساز، قدرت دستگاه مهم است قدرت دستگاه در فشار بخار است این به معنای مقدار انرژی مورد نیاز برای تولید فشار بخار برای تولید یک فنجان قهوه با کیفیت است هر چه فشار بخار در دستگاه اسپرسوساز قوی تر باشد، کیفیت اسپرسو بالاتر می رود حداکثر فشار بخار 15 بار و توان آن از 1000 تا 1600 وات می باشد.

جنس بدنه دستگاه اسپرسوساز: جنس بدنه دستگاه اسپرسوساز علاوه بر زیبایی دستگاه، کیفیت و طول عمر دستگاه را تعیین می کند انتخاب یک دستگاه اسپرسوساز با بدنه مقاوم به شما این امکان را می دهد که از دستگاه خود برای مدت طولانی تری استفاده کنید.

عملکرد دستگاه اسپرسوساز متفاوت است: عملکرد دستگاه اسپرسوساز تا حد زیادی بر مقرون به صرفه بودن آن تأثیر می گذارد زیرا برخی از دستگاه های اسپرسوساز با کیفیت می توانند علاوه بر تولید قهوه اسپرسو، قهوه فیلتر یا فرنچ پرس نیز تولید کنند در نتیجه می توانید از نوشیدن قهوه فرنچ پرس در کنار اسپرسو لذت ببرید همچنین برخی از دستگاه های اسپرسوساز قابلیت دم کردن اسپرسو با پودر قهوه، پد قهوه و غلاف قهوه را دارند.

دستگاه اسپرسوساز چند کاره

شما مطمئنا یک عاشق سرسخت اسپرسو هستید که به دنبال خرید قهوه ساز هستید، اما گاهی اوقات هوس یک نوع قهوه متفاوت را دارید و به تنوعی علاقه دارید تطبیق پذیری دستگاه به شما این امکان را می دهد که انواع مختلفی از قهوه را تهیه کنید، مشروط بر اینکه قبل از خرید دستگاه اسپرسوساز بررسی کنید که آیا دستگاه شما توانایی تهیه نوع دیگری از قهوه را دارد یا خیر به عنوان مثال، دستگاه‌های اسپرسوساز وجود دارند که قادر به دم کردن پرس فرانسوی یا قهوه فیلتر، کاپوچینو و لاته هستند و برخی از این دستگاه‌ها از زیر بار تهیه پودر قهوه، پد یا غلاف قهوه دوری نمی‌کنند.

 ویژگی های خاص دستگاه اسپرسوساز

چه کسی دستگاه اسپرسو ساز را دوست ندارد؟ اگر شما هم از طرفداران سیستم های هوشمند و خودکار هستید، می توانم یک نوع دستگاه اسپرسوساز با سیستم خاموش شدن خودکار را به شما پیشنهاد کنم اگر دستگاه ظرف یک ربع ساعت کار نکند، این قهوه سازهای اتوماتیک می توانند به طور خودکار خاموش شوند اگر عاشق خاموش شدن خودکار این دستگاه‌ها هستید، اگر بدانید که برخی از این قهوه‌سازها قابلیت تمیز کردن و آبکشی خودکار دارند، چه احساسی خواهید داشت؟ مطمئنا پس از دانستن این دو ویژگی جذاب در دستگاه های اسپرسوساز، مشتاق آشنایی با مدل های محبوب بازار قهوه ساز هستید، در ادامه چند مدل از این دستگاه ها را به شما معرفی می کنیم این اسپرسو سازها توانسته اند عاشقان قهوه را بیش از پیش به وجد بیاورند و عصاره قهوه را با عطر دلپذیرتری به صاحبان خود عرضه کنند.