در حال حاضر برند های مختلفی در کشور وجود دارد که تجربه زیادی در زمینه تولید لوازم برقی خانه و آشپزخانه و سایر محصولات دیگر مانند یخچال و فریزر های صنعتی  فعالیت دارند. برند کینو از جمله شرکت هایی است که سابقه زیادی در زمینه تولید این نوع محصولات دارد. اگر بخواهیم درباره مزیت محصولات کینو صحبت کنیم می توان موارد بسیاری را برشمرد.  ما در البرز بختیاری درباره این محصولات و نیز مزایایی که باعث برتری محصولات کینو می شود، مطالبی را جمع آوری و عنوان کرده ایم.

 درباره محصولات کینو

کینو با نام دیگر صنایع سرد سبوحی،  تجربه ای با بیش از نیم قرن در تولیدات صنعتی دارد. این مجموعه به عنوان اولین تولید کننده یخچال و فریزر های صنعتی در کشور فعالیت دارد. دانستن مزیت محصولات کینو موضوعی است که در انتخاب هر یک از محصولات این برند اهمیت زیادی دارد. با به دست آوردن اطلاعات لازم درباره ویژگی های هر برند، می توان انتخابی مناسب و ایده آل داشت.

برند کینو، محصولات بسیار زیادی دارد. برخی از محصولات شرکت کینو شامل فریزر صندوقی، فریزر ایستاده، یخچال ایستاده، یخچال فریزر ساید بای ساید، یخچال و فریزر های صنعتی مخصوص برای آشپزخانه های حرفه ای و صنعتی،  یخچال ایستاده صنعتی مخصوص فروشگاه ها، یخچال کافی شاپ و غیره می باشد.

 مزیت محصولات کینو چیست؟

محصولات کینو به لحاظ طراحی و کیفیت دارای مزایا و ویژگی های بسیار زیادی بوده که برخی از این مزایا به شرح زیر است:

 

  • تجربه چند ساله در زمینه تولید محصولات با کیفیت
  • قیمت مناسب در مقایسه با دیگر برندهای داخلی و خارجی
  • کیفیت بالای محصولات برودتی و سرمایشی
  • تنوع بالا در زمینه تولید این محصولات
  • استفاده از متریال با کیفیت در تولید این محصولات
  • محصولات کینو دارای برچسب انرژی بهترین رده بندی می باشند.
  • تولید محصولات کینو مطابق با استانداردهای بین المللی و ملی همچنین با کنترل و نظارت حرفه ای و عالی انجام می پذیرد.

 

مزایا و ویژگی های یخچال فریزر های کینو

در توضیحاتی که درباره مزیت محصولات کینو داده می شود، می توان درباره ویژگی های انواع مختلف یخچال و فریزر های برند کینو مطالبی را نیز بیان نمود. به عنوان مثال می‌ توان گفت یخچال و فریزر های صنعتی و فروشگاهی قابل استفاده در انواع رستوران ها، سوپرمارکت ها،  شیرینی پزی ها، فروشگاه های بزرگ و کوچک، فست فود ها، داروخانه ها، شرکت ها و ادارات و غیره می باشند.

همچنین یخچال فریزر ها دارای اندازه های مختلف و طراحی و اشکال متنوع و زیبا مانند یخچال و فریزر های ایستاده، صندوقی ، دو درب و غیره

هستند. که برای هر نوع استفاده می توان به راحتی نمونه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کرد.

همچنین به لحاظ کیفیت با محصولات خارجی برابری می نماید این در حالی است که قیمت این محصولات نسبت به سایر تولیدات، بسیار مناسب و به صرفه می باشد.

مزیت محصولات کینو از نوع یخچال های ایستاده 

یخچال های  ایستاده معمولاً با استفاده از ورق های استیل و یا گالوانیزه در اندازه های مختلف طراحی و تولید می شوند. این محصولات استفاده های بسیار زیادی برای نگهداری مواد غذایی دارند. همچنین یکی از پرطرفدار ترین انواع محصولات سرمایشی می باشند. یخچال های ایستاده کینو عموماً بدون برفک بوده و از میزان مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار هستند.

یخچال های ایستاده کینو دارای انواع مختلف تک درب، دو درب ، سه درب ، چهار درب ، شش درب و  ویترینی هستند. از این یخچال ها می توان در کلیه فروشگاه ها، رستوران‌ ها، قصابی ها و … استفاده کرد.

یکی دیگر از انواع یخچال های ایستاده یخچال های کبابی هستند که به دلیل حساسیت نگهداری از مواد موجود در کباب ها، از جمله دستگاه های کارآمد به شمار می آیند.

همچنین از دیگر مزایای این نوع محصولات کینو جنس بدنه آنها می باشد که بسیار با کیفیت بوده و در برابر زدگی و پوسیدگی بسیار مقاوم می باشد.

 سخن آخر

در این مقاله درباره مزیت محصولات کینو مطالبی را گردآوری کرده ایم.  این محصولات به لحاظ کیفیت و تنوع یکی از شاخص ترین برند ها در کشور به شمار می آید. مشتریان با خیال راحت می توانند این محصولات را به دلیل تجربه چندین ساله تولید کنندگان کینو، خریداری و استفاده نمایند. چرا که کارخانه جات تولید محصولات کینو از جمله موفق ترین و مرغوب ترین تولیدات را دارا می باشند.