نمایندگی خدمات پس از فروش کینو  kino

نمایندگی محصولات کینو در تهران ، باید بدانید که محصولات یخچال فریزر کینو دارای قطعات با تکنولوژی بالایی هستند و وقتی نیاز به تعمیر داشته باشند حتما باید از خدمات پس از فروش و نمایندگی مجاز کینو یا تعمیرکار حرفه‌ای کینو کمک بخواهید، هرگونه اشتباه در تعمیرات محصولات کینو منجر به هزینه‌های زیادی برای شما خواهد شد. نمایندگی هایی هستند که پشتیبان ارائه دهنده‌ی خدمات نصب مجدد، سرویس و تعمیرات تخصصی کیو در تهران می‌باشد. تکنسین‌های تعمیرکاردارای سابقه بالا در زمینه تعمیرات محصولات کینو می باشند

تعمیر محصولات کینو در تهران

با توجه به کیفیت محصولات کینو، قطعات اصلی این محصولات به راحتی معیوب نمی شود. در صورت بروز مشکل نیز خرابی و ارورهای دستگاه به راحتی توسط تعمیرکاران حرفه ای قابل رفع است.

هنگام خرابی این محصولات آنچه اهمیت دارد، استفاده از خدمات تعمیرگاه معتبر و تعمیرکاران با تجربه و متخصص است که با تکنولوژی ساخت و تعمیرات این برند آشنایی کامل داشته و بتوانند دستگاه را بطور دقیق و بدون خطا عیب یابی و تعمیر نمایند. به این ترتیب از تحمیل هزینه های اضافی به مشتری خودداری شده و دستگاه با قطعات اصلی برند تعمیر می شود.

عیب یابی و تعمیرات محصولات کینو

پس از تماس شما با نمایندگی های معتبر کینو، تکنسین این مرکز در زمان تعیین شده در محل شما حاضر شده و دستگاه شما را به دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند.
به این ترتیب محصولات کینو شما عیب یابی شده هزینه تعمیر نیز برآورد و اعلام می شود.
با تایید هزینه توسط مشتری، تعمیر در محل با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی کینو انجام می گیرد.
در پایان کار فاکتور شرح خدمات و ضمانت نامه کتبی ارائه شده و هزینه تسویه خواهد شد.

هزینه تعمیر محصولات کینو چقدر است؟

زمانی که کارشناس نمایندگی کینو برای هماهنگی اعزام تکنسین تعمیر کینو با شما تماس می گیرند، با توجه به اطلاعاتی که در اختیار او قرار می دهید، هزینه حدودی تعمیر دستگاه شما را اعلام خواهد کرد. با این حال باید بدانید که اعلام مبلغ قطعی امکان پذیر نیست. هزینه ای که برای تعمیر محصولات کینو  پرداخت می کنید به عوامل زیر بستگی دارد:
– سن و شرایط دستگاه
– مدل دستگاه
– قیمت قطعه ای که در صورت لزوم توسط تعمیرکار کینو تعویض خواهد شد. چنانچه می دانید، هر قطعه قیمت خاص خود را دارد.
لازم به ذکر است که مبلغ پرداختی شما، هزینه عیب یابی دستگاه و ایاب و ذهاب را نیز شامل خواهد شد. نکته مهم دیگر اینکه، پس از اتمام کار تکنسین می توانید مبلغ اعلام شده را به خود او پرداخت یا مستقیما به حساب شرکت واریز کنید.

گارانتی و خدمات پس از فروش کینو

طی چند سال گذشته، اولویت نمایندگی تعمیر محصولات یخچال فریزر کینو همواره تعمیر دستگاه و راه اندازی بهینه آن در اولین مراجعه تکنسین و بازگرداندن آرامش به خانه ها بوده است. این مجموعه برای تحقق این امر، روی آموزش تکنسین ها و تعمیرکاران کینو، به روز رسانی دانش فنی آنها و خدمات پس از فروش کینو تمرکز ویژه داشته است. با این حال، و در صورتی که شرایط مطابق با پیش بینی و نظر کارشناسی تکنسین پیش نرود و طی مدت 180 روز ایراد برطرف شده به هر دلیلی مجددا برگردد، نمایندگی کینو بدون دریافت هزینه و به صورت کاملاً رایگان دستگاه شما را تعمیر می کند. ضمانت تعمیرات به عنوان یکی از شایسته ترین خدمات تعمیرکار کینو، در راستای جلب رضایت کامل و آسودگی خاطر مشتریان ارائه می شود.

ویژگی‌های بهترین تعمیرکار کینو

ممکن است دستگاه شما خراب شده باشد و برای تعمیر آن نیاز به تعمیرکار کینو داشته باشید اما یک تعمیرکار خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ یکی از مهمترین ویژگی‌های تعمیرکار خوب داشتن مهارت و تجربه بالاست. مهم است که لوازم خود را به دست افرادی ماهر و کارآزموده بسپارید. ویژگی دیگری که سبب متمایز شدن یک تعمیرکار خوب از سایرین میشود منظم بودن و دقیق بودن او است. وقت شناس باشد، مجهز باشد و به طور دقیق مشکل را بررسی کند. مورد دیگری که حتما باید مد نظر قرار دهید امنیت شماست. حتما در نظر داشته باشید که تعمیرکار مد نظر را از نمایندگی‌های مجاز کینو درخواست کنید تمام تکنسین های معتبر در کینو دارای گواهی اخلاقی و تایید شده از سوی مراجع نیروهای انتظامی هستند و از بابت این مورد اصلا نگرانی نداشته باشید.